Rüyada radyocu görmek

Umut R.(42) - İstanbul sordu : "Aradığım hemen hemen tüm rüyalar sitenizde yer buluyor ancak rüyada radyocu görmek açıklar mısınız? Teşekkürler"

Rüyada radyocu görmek, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, yetenekli bir kimseye, dostlarla yaşamaya, bonkör yöneticiye, sağlığa, tez zamanda duyulacak müjdeli havadise, güzel uğraşlara gireceğine, hayırlı uğraşlar yapacağına, hayırlı evlada, güvende yaşamaya, bol kazanca yorulur. Ender olarak da korkuya gerçekleşmesine, zarar görmeye, iyi hali kaybetmeye, sırların ortaya çıkacağına, sorumluluktan ötürü mağdur olunacağına yorulmaktadır. Bir takım tabirciler şöyle dediler ki: Bu rüya yenilgiden sonra özlediği hünere, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak kavuştuğu temiz rızka, zamanla kavuştuğu zenginliğe, yardım alarak istediği daha iyi kazanca yorulur.

"Rüyada radyocu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın analizi ile alakalı bunları biliyor musunuz

rüyada radyocu görmek
  • Rüya Tabiri alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından türlü tanımlamalar getirilmiştir.
  • Rüya Yorumları uyurken insanın bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Düş denilen olgu, uyurken görülen belirsiz durumlardır
  • Rüyalar alemi, büyük ve manevi bir alemdir.
  • Erkekler rüyalarında daha negatif hisler yaşarlar.

Yasal Uyarı: "Rüyada radyocu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.