Rüyada radyo

Hasan Ç.(42) - Bartın sordu : "Hayırlı akşamlar; Aradığım neredeyse tüm rüyalar web sitenizde var fakat rüyada radyo açıklayabilir misiniz? Teşekkürler"

Rüyada radyo, yüksek talihe, gelire gelecek fazlalığa, mutluluk dolu geleceğe, şana ulaşmaya, eşiyle birlikte eğlenmeye, cömert aile ferdine, getirili yatırımlar gerçekleştireceğine, sağlığa, faydalı işler gerçekleştireceğine, planların gerçekleşeceğine, malın bereketli olacağına işarettir. Bazen de sıkıntıya düşmeye, iş sebebiyle geçim zorluğuna, huzuru yitirmeye, maddi probleme, sorumluluktan ötürü rahatsız olmaya delalet eder. Bir takım rüya alimleri şöyle tabir ederler ki: Bu başarısızlıktan sonra kazandığı rahata, sıkıntı sonrasında hayalini kurduğu daha sağlıklı bir hayata, zorluklara göğüs gererek elde ettiği şöhrete , sıkıntıları aşarak hak edilen servete delalettir.

"Rüyada radyo" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların analizi hakkında en çok merak edilenler

rüyada radyo
  • Rüya Tabiri uykuda bireyin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Erkekler rüyalarında daha negatif hisler tecrübe ederler.
  • Rüyalar mutlak suretle hayra yorulmalıdır.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin ortalama 1/4ünün rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya tabircisinin 6. hissinin güçlü olması gerekir.
  • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; lakin yakın seviyede ses ve duyguları hisseder.

Yasal Uyarı: "Rüyada radyo" yazısı izinsiz kopyalanamaz.