Rüyada radyo tamir etmek

Ferhat B.(37) - İstanbul sordu : "Yorumlarınızı uzun bir süredir ilgiyle takip ediyorum. rüyada radyo tamir etmek açıklar mısınız? "

Rüyada radyo tamir etmek, getirisi yüksek uğraşlar gerçekleştireceğine, sözlerin tutulacağına, yüksek gelire, sevinmeye, dünyalığa gelecek bolluğa, iyi sağlığını muhafaza etmeye, gönül ilişkilerinde tatmine, akrabalarla birlikte eğlenmeye, vefalı akrabaya, maddi zorluklardan kurtulmaya, cömert kadına delalettir. Bir diğer yoruma göre de fena huylu insan eliyle zarar görmeye, sıkıntıya yaşama, maddi sıkıntıya, sıkıntı verici bir durumla karşılaşılacağına, sırların meydana dökülmesine işaret eder. Farklı bir açıdan bakan alimler şöyle tabir ederler: Görülen rüya zorlukları aşarak hak ettiği daha iyi kazanca, umudunu kestikten sonra beklediği ganimete, meşakkatle birlikte ulaştığı galibiyete, çektiği zorlukların sonunda kavuştuğu ticari kazanca yorulmaktadır.

"Rüyada radyo tamir etmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabiri ile alakalı en sık sorulanlar

rüyada radyo tamir etmek
  • Uyku, geçici ölüm gibi de değerlendirilir
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka dinler, adetler, kültürler vb. bir çok faktör konusunda bilgi sahibi olmalıdır.
  • Aşırı ruhsal sorunları olan insanlar dışında her birey rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Belirgin bir olay barındıran rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla alakalı değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Kimi zaman açıkça bazen de üstü kapalı olarak gelecekte haberler alınır.
  • Rüya Yorumları uyurken bireyin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.

Yasal Uyarı: "Rüyada radyo tamir etmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.