Rüyada radyo programı yapmak

Ömer D.(36) - İstanbul sordu : "Fikrimce yazılmış en ayrıntılı rüya tabiri web sitesi RüyadaNeGörmek.com. rüyada radyo programı yapmak yorumlar mısınız? "

Rüyada radyo programı yapmak, rahatlığa, beklentilerin hayata geçeceğine, iyi talihe, iyi uğraşlara gireceğine, paraya gelecek bolluğa, emniyette hissetmeye, dostlarıyla sohbete, büyük mertebeye ulaşılacağına, sıkıntı çekmeden elde edilen ziynete, üne erişmeye, fakirlikten sıyrılmaya yorulur. Bir diğer yoruma göre de üzüntü duymaya, ticaret kaynaklı huzursuzluğa, huzuru yitirmeye, huzurunun kaçacağına, sağlığın kötüleşeceğine işarettir. Farklı düşünen tabirciler şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya uzun bir bekleyişin sonunda hayalini kurduğu ganimete, zahmetlerinin meyvesini alarak kavuştuğu beceriye, yenilgiden sonra umduğu iyi bir geleceğe, sıkıntı çekerek ulaştığı refaha delalettir.

"Rüyada radyo programı yapmak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin taşıdığı mesajlar ile alakalı bilinmesi gerekenler

rüyada radyo programı yapmak
  • Kimi zaman açıkça kimi zaman da üstü kapalı olarak gelecekle ilgili mesajlar görülür.
  • Rüya tabircisi, mutlaka tabirden kişinin ne derecede etkileneceğini hesaba katmalı, sinirsel sıkıntılara neden olacak yorumlardan zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.
  • İleri derecede ruhsal problemleri olan kimseler haricinde her birey rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Gözümüzü açtıktan 5 dakika sonra gördüklerimizin yarısını hatırlamamaya başlarız.
  • Beynimiz hiç yoktan simalar yaratamaz. Uykuda gördüğümüz suratlar hayatımızda karşılaştığımız ancak anımsamadığımız yüzlerdir. Her birimiz hayatımız boyunca çok sayıda surat gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız surat yeteneğine sahibiz.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından değişik açıklamalar yapılmıştır.
  • Rüyalarda en çok yaşanılan olgulardan biri tasadır. Olumsuz hisler olumlu duygulardan daha sık görülür.
  • Rüyada genellikle iç ses bulunur. Bilmediğimiz şehirlerin, tanışmadığımız insanların isimlerini söyler.

Yasal Uyarı: "Rüyada radyo programı yapmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.