Rüyada radyo görmek

Guneş İ.(40) - Şanlıurfa sordu : "Açık ara yazılmış en kapsamlı rüya yorumları internet sitesi ruyadanegormek. rüyada radyo görmek açıklar mısınız? Teşekkür ederim"

Rüyada radyo görmek, ferahlığa, paranın temiz olmasına, düşkünlükten feraha çıkmaya, faydalı işlere, finansal külfeti olan tanıdığı birinden kurtulmaya, bir kaç gün içinde duyulacak müjdeli gelişmelere, yüksek kısmete, istenilen bir geleceğe, memuriyette makama ulaşılacağına, mutluluğa ermeye, hayallerin gerçekleşeceğine delalettir. Hoşnutsuz yorum olarak da sırların meydana döküleceğine, mutsuz edici bir durumla yüzleşileceğine, düşmanlık görmeye, fenalığını saklayan tanıdığa, sıkıntıya hayata delalettir. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya alimleri dediler ki: Bu sıkıntıya düşerek beklediği beceriye, uzun bir bekleyişin sonunda elde ettiği servete, meşakkatle birlikte hayalini kurduğu mutluluğa, yenilgiden sonra kavuştuğu ganimete yorulur.

"Rüyada radyo görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin anlamı hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada radyo görmek
  • Rüya tabiri yapan kişi, kati suretle sonuçta rüya sahibinin ne şekilde etki altında kalacağını hesaba katmalı, ruhsal problemlere yol açabilecek değerlendirmelerden zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüya denilen şey, uyurken görülen tuhaf durumlardır
  • Beynimiz sıfırdan suratlar yaratamaz. Uykuda gördüğümüz simalar yaşantımızda karşılaştığımız ama kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Hepimiz yaşantımız sırasında çok sayıda yüz gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız sima yeteneğine sahibiz.
  • Görme engeli olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişimin nedenini siyah-beyaz televizyondan renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Rüyalar yorumu yapılırken mutlaka, rüya görenin ruh halini, rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Çok fazla ruhsal problemleri bulunan kimseler dışında her birey rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada radyo görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.