Rüyada radyo dinlemek

Mevlüt Y.(21) - İzmir sordu : "rüyada radyo dinlemek yorumlar mısınız? "

Rüyada radyo dinlemek, huzura kavuşmaya, sağlıklı bir ömre, alın teriyle kazanılan mala, mutluluğa, hayırlı uğraşlara gireceğine, fakirlikten sıyrılmaya, hayırlı uğraşlar yapacağına, memuriyette mertebeye çıkılacağına, özlemi duyulan bir geleceğe, cömert tanıdığa, sevince erişileceğine delalettir. Ayrıca dara düşmeye, maddi zorluğa, maddi zorluğa, düşmanından emin olmaya, üzüntü duymaya işaret eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan tabirciler şöyle dediler: Bu cefa çektikten sonra gözlediği hayra, çektiği zorlukların sonunda kavuştuğu yüksek mertebeye, uğraşarak gözlediği toplu paraya, umudunu yitirdikten sonra hak edilen ferahlığa işaret eder.

"Rüyada radyo dinlemek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün analizi konusunda bunları biliyor muydunuz

rüyada radyo dinlemek
  • Beynimiz vücudumuzun gerçekten hissettiği olguları rüyalarımızla birleştirebilir.
  • İleri derecede psikolojik problemleri bulunan kimseler haricinde herkes rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Yaklaşık olarak her gece bir iki saat civarı rüya görülür.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri tarafından ulaştırılmıştır ve günümüzde önemini devam ettirmektedir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka takva, örfler, toplumsal ananeler gibi pek çok nokta üzerinde bilgi sahibi olmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada radyo dinlemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.