Rüyada radyo anteni görmek

Cihan B.(34) - Azerbaycan sordu : "Merhabalar, rüyadanegörmeki bir kaç haftadır dikkatle inceledim. rüyada radyo anteni görmek yorumlar mısınız? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada radyo anteni görmek, bonkör akrabaya, paraya gelecek artışa, sağlıklı yaşamaya, şana sahip olmaya, toplum yaşamında tatmine, zahmetsiz elde edilen ziynete, getirili uğraşlara gireceğine, refah dolu geleceğe, getirili işler gerçekleştireceğine, iyi bir ilişkiye, yüksek talihe yorulur. Bir diğer yoruma göre de iş kaynaklı huzursuzluğa, içinden çıkılması zor bir sıkıntıyla yüzyüze gelineceğine, ticari kayba, kötü niyetli amir eliyle fenalık görmeye, üzülmeye işarettir. Bazı rüya alimleri şöyle dediler ki: Kişinin gördüğü rüya zorlukların sonrasında hasret duyduğu toplu kazanca, zahmetle gözlediği saygınlığa, bir kişiden yardım isteyerek beklediği refaha, uzun bir bekleyişin sonunda umduğu daha sağlıklı bir hayata yorulur.

"Rüyada radyo anteni görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların analizi ile alakalı bilinmesi gerekenler

rüyada radyo anteni görmek
  • Rüya yorumlayanın kesinlikle rüyanın yorumunu bilmesi icap eder.
  • Rüyalar alemi, büyük ve soyut bir alemdir.
  • Kaza yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; fakat aynı aşamada dokunma ve maneviyatı hisseder.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka takva, örfler, toplumsal ananeler vs. pek çok değişken üzerinde bilgi sahibi olmalıdır.
  • Yaklaşık bir bireyin yaşamının tahminen 3te 1ini, farklı bir tabirle yaklaşık 75 yıllık bir ömrün 25 yılını uykuda geçirir.
  • Gözleri gören kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini renksiz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Belirgin bir olay barındıran rüya, genellikle doğrudan o olayla ilgili değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Rüya tabircisinin 6. hissinin güçlü olması gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada radyo anteni görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.