Rüyada radyatör görmek

Özgür Ş.(20) - Kayseri sordu : "Açık ara hazırlanmış en kapsamlı rüya yorumları web sitesi RüyadaNeGörmek.com. rüyada radyatör görmek açıklayabilir misiniz? Çok sağolun"

Rüyada radyatör görmek, zorluk çekmeden elde edilen ganimete, huzura kavuşmaya, becerili bir kimseye, mutluluğu bulmaya, faydalı uğraşlara, sevinmeye, kısa zamanda duyulacak hayırlı haber almaya, şöhrete kavuşulacağına, dostlarıyla sohbete, emniyetli olmaya, yüksek mertebeye çıkacağına işarettir. Başka görüşlere göre de huzuru kaybetmeye, rahatının kaçacağına, kötü niyetli düşman tarafından zarar görmeye, değer kaybetmeye, çözümü zor bir durumla yüzleşileceğine işarettir. Kimi alimler dediler ki: Görülen rüya yenilgiden sonra istediği güce, ümitsizlikten sonra kavuştuğu hayra, bir kişiden yardım isteyerek özlediği varlığa, sıkıntıları aşarak beklediği toplu mala işaret eder.

"Rüyada radyatör görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumları hakkında merak ettikleriniz

rüyada radyatör görmek
  • Hastalık yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; ancak aynı seviyede koku ve duyguları tecrübe ederler.
  • Görme engeli olmayan insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüya yorumları yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Bazı zaman açık olarak bazen de kapalı şekilde geleceğe dair haberler görülür.
  • Rüya alemi, devasa ve manevi bir alemdir.
  • Gözümüzü açtıktan 5 dk. sonra gördüğümüz rüyanın yarısını hatırlamamaya başlarız.

Yasal Uyarı: "Rüyada radyatör görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.