Rüyada radyasyon

Candaş E.(46) - İstanbul sordu : "rüyada radyasyon açıklar mısınız? "

Rüyada radyasyon, güvende yaşamaya, arkadaşlık ilişkilerinde mutluluğa, faydalı uğraşlara, duygusal hayatın yolunda olduğuna, kısa zamanda öğrenilecek müjdeli gelişmelere, hayırlı uğraşlar ile meşgul olacağına, istenilen bir başarıya, iyi sağlığını muhafaza etmeye, vefalı çocuğa, işte mertebeye çıkacağına, şana ulaşmaya delalet eder. Hoşnutsuz yorum olarak da ticaret alanında zarara, fena niyetli bir yönetici eliyle zarar görmeye, ticaret nedeniyle üzüntüye, korkulanın başına gelmesine, düşmanlığını saklayan yöneticiye yorulmaktadır. Farklı bir çerçeveden bakan çağdaş ulemalar dediler ki: Bu zorlukları aşarak kazandığı mala, umudunu kestikten sonra hak edilen büyük güce, sıkıntıyla hak ettiği itibara, zahmetle birlikte kavuştuğu güce yorulur.

"Rüyada radyasyon" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumlanması hakkında bilmeniz gerekenler

rüyada radyasyon
  • Uyandıktan 10 dk. geçince yüzde 90ını unutmuş oluruz.
  • Uyku, kısa süreli ölüm olarak da değerlendirilir
  • Rüyalar yorumları yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Kimi zaman açık olarak bazı zaman da dolaylı olarak geleceğe dair haberler alınır.
  • Rüya Yorumları konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından değişik açıklamalar getirilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada radyasyon" yazısı izinsiz kopyalanamaz.