Rüyada radara binmek

Sare G.(32) - İzmir sordu : "Bana kalırsa yapılmış en ayrıntılı rüya web sitesi RüyadaNeGörmek.com. rüyada radara binmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada radara binmek, feraha, bonkör akrabaya, kısa zamanda öğrenilecek iyi habere, verdiği sözü yerine getirmeye, kazançlı günlere, vefalı çocuğa, emniyette olmaya, maddi sıkıntılardan feraha çıkmaya, dingin kalacağına, dostlarıyla yaşamaya, yüksek şansa delalet eder. Ayrıca sağlığın kötüleşeceğine, üzüntü duymaya, korkulanın olmasına, ticaret sebebiyle sıkıntıya, ferahının bozulacağına delalet eder. Bir takım rüya alimleri şöyle derler ki: Görülen rüya zahmet çekerek istediği toplu kazanca, zorlukla birlikte beklediği zafere, yardım alarak kazandığı daha iyi kazanca, sıkıntıyla kazandığı sevince yorulmaktadır.

"Rüyada radara binmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabir edilmesi hakkında bilmedikleriniz

rüyada radara binmek
  • Rüya yorumu yapan kişinin hissiyatının kuvvetli olması şarttır.
  • Ortalama olarak gece boyunca bir iki saat civarı süreyle rüya görürüz.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya Tabirleri uykuda kişinin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli hisler tecrübe ederler.
  • Denek hayvanları kullanılarak sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.

Yasal Uyarı: "Rüyada radara binmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.