Rüyada radar görmek

Kemal İ.(21) - İzmir sordu : "rüyada radar görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada radar görmek, aşk hayatında tatmine, duygusal külfeti olan tanıdığından yakasını kurtarmaya, hayallerin yerine geleceğine, görgülü genç akrabaya, kazançlı yarınlara, kolay kazanılan mala, üne kavuşulacağına, güzel gelire, rızkın hayırlı olmasına, memuriyette mevkiye çıkacağına, birikmiş ziynete delalet eder. Bazen de fena huylu bir yönetici eliyle fenalık görmeye, iş kaynaklı huzursuzluğa, korkulanın olmasına, kötülükten emin olmaya, fukaralığa delalet eder. Kimi tabirciler şöyle tabir ederler ki: Görülen rüya zahmetle birlikte beklediği yüksek mertebeye, zorlukla ümit ettiği beceriye, kaybettikten sonra kazandığı büyük güce, uğraşlarının sonunda gözlediği sevince delalet eder.

"Rüyada radar görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın anlamı konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada radar görmek
  • Rüya Tabirleri uykuda insanın bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Rüya yorumlayanın mutlak suretle rüyanın anlamını bilmesi gerekmektedir.
  • Belirli bir olay barındıran rüya, genellikle direkt olarak o olayla ilgili değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Görme engeli olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz filmden tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve bugün de geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Rüyalar alemi, geniş ve soyut bir dünyadır.

Yasal Uyarı: "Rüyada radar görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.