Rüyada rabıta yaptığını görmek

Halil İ.(41) - Çorum sordu : "Merhabalar; rüyada rabıta yaptığını görmek yorumlayabilir misiniz? Teşekkürler"

Rüyada rabıta yaptığını görmek, külfetsiz elde edilen servete, aydınlık yarınlara, huzurlu olmaya, istenilen bir birlikteliğe, yeminine sadık olunacağına, büyük kuvvete ulaşmaya, getirisi yüksek uğraşlar ile meşgul olacağına, sevenleriyle gülmeye, yüksek makama ulaşılacağına, ikili ilişkilerde feraha, kazancın kazançlı olacağına delalettir. Bir diğer yoruma göre de kederden kurtulamamaya, parasal sıkıntıya, sırların açığa döküleceğine, zalim bir kimseye, ticaret alanında problemlere işaret eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan alimler şöyle tabir ederler ki: Görülen rüya cefa çektikten sonra umduğu iyiliğe, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak kavuştuğu huzura, çektiği zorlukların sonunda düşlediği müjdeye, sıkıntıyla beklediği toplu mala işaret eder.

"Rüyada rabıta yaptığını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların yorumu ile alakalı en çok merak edilenler

rüyada rabıta yaptığını görmek
  • Rüya denilen olgu, uykuda görülen belirsiz durumlardır
  • Rüya tabirinin kılavuz nitelikte olduğu mutlak suretle hesaba katılmalı, emarelere göre gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya tabiri yapılırken kati suretle, kişinin ruh halini, rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya tabirleri mutlak suretle hayra yorulmalıdır.
  • Belirli herhangi bir nesne içeren rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.

Yasal Uyarı: "Rüyada rabıta yaptığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.