Rüyada rabıta yapmak

Eviç Ö.(39) - İstanbul sordu : "rüyada rabıta yapmak yorumlar mısınız? "

Rüyada rabıta yapmak, problemlerden uzak olacağına, becerikli bir kişiye, sözünü yerine getireceğine, dostlarıyla mutlu olmaya, kısa zamanda alınacak müjdeli gelişmelere, parasal külfeti bulunan tanıdığından uzaklaşmaya, yararlı uğraşlar ile meşgul olacağına, bol gelire, hayali kurulan bir kazanca, iyi işlere, sevince ermeye işaret eder. Ender olarak da ticari sıkıntıya, içinden çıkılması zor bir olayla yüzleşileceğine, iş sebebiyle geçim zorluğuna, değer kaybetmeye, hoşnutsuz bir vaziyete düşmeye işarettir. Kimi zaman da rüya uzmanları şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya sıkıntıları aşarak hayalini kurduğu toplu mala, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak özlediği toplu kazanca, zorlukların sonrasında hak edilen daha iyi kazanca, zamanla hak edilen nimete işaret eder.

"Rüyada rabıta yapmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabiri ile alakalı bilinmeyenler

rüyada rabıta yapmak
  • Rüya tabircisinin mutlak suretle rüyanın karşılığını bilmesi gerekir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. hareket edemez.
  • Yaklaşık olarak gece boyunca bir iki saat civarı rüya görülür.
  • Rüyalarda çoğunlukla iç ses bulunur. Bilmediğimiz ülkelerin, tanımadığımız kimselerin adlarını bildirir.
  • Hastalık yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; fakat aynı seviyede dokunma ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Ortalama bir insanın hayatının yaklaşık 3te 1ini, başka bir tabirle yaklaşık yetmişbeş senelik bir yaşamın 25 senesini uykuda tüketir.
  • Uyandıktan 5 dk. sonra gördüklerimizin yarısını hatırlamamaya başlarız.

Yasal Uyarı: "Rüyada rabıta yapmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.