Rüyada rabia görmek

Namık B.(39) - Bursa sordu : "Kesinlikle hazırlanmış en derin rüya yorumları internet sitesi burası. rüyada rabia görmek açıklar mısınız? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada rabia görmek, huzura ermeye, devlette mevkiye çıkacağına, refah dolu yarınlara, yeminin yerine getirileceğine, maddi zorluklardan uzak durmaya, kolay kazanılan kazanca, güvende olmaya, özlemi duyulan bir geleceğe, sağlığa, paraya gelecek fazlalığa, karmaşadan uzak yaşayacağına yorulur. Başka görüşlere göre de içinden çıkılması zor bir problemle yüzleşileceğine, zorluğa düşmeye, sıhhatin bozulacağına, korkuya başına gelmesine, fakirliğe yorulmaktadır. Farklı bir açıdan bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle tabir ederler: Bu rüya sıkıntıları aşarak hasret duyduğu güce, umudunu kestikten sonra kazandığı haysiyete, verdiği uğraşların sonunda hayalini kurduğu onura, meşakkatle birlikte kavuştuğu saygınlığa yorulmaktadır.

"Rüyada rabia görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin analizleri hakkında bilmedikleriniz

rüyada rabia görmek
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık 1/4ünün rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali gibi de değerlendirilir
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye kendi fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • İleri derecede psikolojik problemleri bulunan kimseler dışında herkes rüya görebilir. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; ancak aynı aşamada ses ve duyguları tecrübe ederler.
  • Rüya diye adlandırılan olgu, uykuda görülen tuhaf hallerdir
  • Yaklaşık olarak bir uyku süresinde birkaç saat süreyle rüya görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada rabia görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.