Rüyada rabbinin sesini duymak

Safinaz S.(19) - Konya sordu : "İyi geceler. Kesinlikle rakipleri arasında en detaylı rüya tabiri internet sitesi burada. Bir gece önce size ilettiğim rüyayı gördüm. rüyada rabbinin sesini duymak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada rabbinin sesini duymak, kısa sürede öğrenilecek mutlu edici haber duymaya, eli açık kimseye, tertemiz paraya, finansal yükü olan arkadaştan yakasını kurtarmaya, mutlu olmaya, özlemi duyulan bir geleceğe, toplum yaşamında feraha, aşk hayatının iyi olacağına, faydalı işler ile meşgul olacağına, hoşsohbet orta yaşlı kişiye, sıkıntı çekmeden elde edilen ganimete delalet eder. Nadiren de kıymet kaybetmeye, huzuru kaybetmeye, parasal zorluğa, düşmanlık görülmesine, zora düşmeye işaret eder. Farklı bir çerçeveden bakan yorumcular şöyle tabir ederler ki: Bu uzun süren çabaların sonunda umduğu nimete, ümitsizlikten sonra kazandığı yüksek mertebeye, uzun bir bekleyişin sonunda kavuştuğu daha iyi kazanca, sıkıntılarının sonunda kavuştuğu huzura işarettir.

"Rüyada rabbinin sesini duymak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumu konusunda bilinmesi gerekenler

rüyada rabbinin sesini duymak
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Yaklaşık bir kişinin ömrünün tahmini üçte birini, başka bir yorumla yaklaşık yetmişbeş senelik bir ömrün yirmibeş yılını uyuyarak tüketir.
  • Rüya yorumu yapan kişinin altıncı hissinin güçlü olması gerekir.
  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; ancak yakın aşamada koku ve duyguları hisseder.
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Uyku, geçici ölüm hali olarak da değerlendirilir
  • Kobay hayvanlar ile sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Rüyalarda genellikle iç ses vardır. Daha önce görmediğimiz ülkelerin, bilmediğimiz kişilerin isimlerini söyler.

Yasal Uyarı: "Rüyada rabbinin sesini duymak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.