Rüyada rabbini görmek

Onur E.(19) - Bursa sordu : "Bu gece anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada rabbini görmek açıklar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada rabbini görmek, parasal yükü olan tanımadığı birinden kurtulmaya, yakında öğrenilecek sevindirici gelişmelere, hak edilmiş ziynete, toplum yaşamında huzura, rahatlığa, sorunlardan uzak kalacağına, servete, güvenli olmaya, mutluluk dolu yarınlara, ulaşılan güce, kendisini sevenlerle eğlenmeye yorulur. Bunlarla birlikte fakirliğe, düşmanlıktan emin olunacağına, parasal kayba, korkuya olmasına, sıkıntılı hayata yorulur. Kimi rüya yorumcuları derler ki: Kişinin gördüğü rüya sıkıntılara göğüs gererek kavuştuğu toplu mala, zorlanarak gözlediği itibarlı mertebeye, zorlukların sonrasında ümit ettiği berekete, kaybettikten sonra hayalini kurduğu büyük güce işarettir.

"Rüyada rabbini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların yorumları konusunda en çok merak edilenler

rüyada rabbini görmek
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve günümüzde geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Rüya alemi, devasa ve manevi bir dünyadır.
  • Kaza yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın aşamada ses ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • İleri derecede ruhsal problemleri olan insanlar haricinde herkes rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Denek hayvanları ile sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya Yorumu yapan kimsenin tüm eski yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Rüya yorumlayanın kati suretle rüyalarda görülmüş olanın yorumunu bilmesi gerekmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada rabbini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.