Rüyada rabbi yessir okumak

Hüseyin C.(47) - Ordu sordu : "rüyada rabbi yessir okumak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada rabbi yessir okumak, elinden her iş gelen bir kimseye, getirisi yüksek işler ile meşgul olacağına, gönül ilişkilerinde feraha, hayali kurulan bir başarıya, şöhrete erişileceğine, huzur bulmaya, kısa sürede duyulacak mutlu edici habere, arkadaşlarıyla yaşamaya, ticari kazancı yüksek iş gerçekleştireceğine, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, yeminin yerine getirileceğine işaret eder. Bunlarla birlikte sıhhatin kötüleşeceğine, çözümü karmaşık bir sorunla karşılaşılacağına, fenalık görmeye, fakirliğe, kötü bir sorunla karşılaşılacağına delalettir. Bazı rüya ilmiyle ilgilenenler dediler ki: Kişinin gördüğü rüya zamanla özlediği temiz kazanca, zorlukların sonrasında ulaştığı haysiyete, zorlukları aşarak gözlediği haysiyete, yenilgiden sonra hasret duyduğu şerefe işaret eder.

"Rüyada rabbi yessir okumak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabiri ile alakalı bilinmesi gerekenler

rüyada rabbi yessir okumak
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğundan kişiye şahsına ait fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Rüya tabirinin yol gösterici nitelikte olduğu kati suretle göz önüne alınmalı, işaretlere bakılarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya yorumlayanın altıncı hissinin güçlü olması gereklidir.
  • Rüya yorumları mutlak suretle hayra yorulmalıdır.
  • İleri derecede ruhsal problemleri bulunan insanlar dışında her birey rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüya denilen olgu, uykuda yaşanan belirsiz durumlardır
  • Belirli bir olay görülen rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.

Yasal Uyarı: "Rüyada rabbi yessir okumak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.