Rüyada rabbenağfirli okumak

Hakan K.(46) - Balıkesir sordu : "Bulamadığım hemen hemen tüm yorumlar web sitenizde var ama rüyada rabbenağfirli okumak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada rabbenağfirli okumak, bir kaç hafta içinde duyulacak iyi havadise, huzur bulmaya, isteklerin hayata geçeceğine, huzurlu yaşayacağına, hak edilmiş servete, şöhrete erişileceğine, kazanca gelecek berekete, arkadaşlık ilişkilerinde mutluluğa, mutlu olmaya, önemli kuvvet sahibi olmaya, bol gelire yorulur. Ender olarak da çözümü karmaşık bir olayla karşılaşılacağına, sağlığın kötüleşeceğine, düşmanından emin olmaya, üzüntüden sıyrılamamaya, ticaret sebebiyle huzursuzluğa yorulur. Farklı düşünen çağdaş ulemalar şöyle tabir ederler: Bu zorlukların ardından kazandığı ganimete, uzun süren çabaların sonunda hasret duyduğu zafere, bir kişiden yardım isteyerek hak edilen iyi bir geleceğe, sıkıntıya düşerek istediği onura delalettir.

"Rüyada rabbenağfirli okumak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumları ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada rabbenağfirli okumak
  • Rüyalarda çoğunlukla iç ses bulunur. Tanımadığımız ülkelerin, bilmediğimiz kişilerin adlarını söyler.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri tarafından iletilmiştir ve hala önemini devam ettirmektedir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm gibi de değerlendirilir
  • Rüyaların mesaj verici nitelikte olduğu kati suretle hatırlanmalı, işaretlere dayanarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Rüya tabircisinin altıncı hissinin güçlü olması şarttır.

Yasal Uyarı: "Rüyada rabbenağfirli okumak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.