Rüyada rabbenağfirli duasını okumak

Musluh L.(48) - Uşak sordu : "rüyada rabbenağfirli duasını okumak açıklar mısınız? "

Rüyada rabbenağfirli duasını okumak, yakın zamanda alınacak sevindirici haber almaya, şöhrete erişileceğine, yüksek mertebeye gelineceğine, hayallerin yerine geleceğine, toplum yaşamında başarıya, getirili işler yapacağına, kazanca gelecek artışa, sevince kavuşmaya, duygusal yükü bulunan bir kimseden uzaklaşılacağına, düşkünlükten sıyrılmaya, samimi orta yaşlı yabancıya delalet eder. Hoşnutsuz yorum olarak da korktuğu şeyden emin olunacağına, mutsuz edici bir durumla yüzyüze gelineceğine, huzuru yitirmeye, sevimsiz vaziyete gelmeye, ferahının kaçacağına işaret eder. Bazı durumlar için de rüya yorumcuları şöyle derler: Görülen rüya sıkıntıya düşerek umduğu feraha, sıkıntılarının sonunda hayalini kurduğu zenginliğe, sıkıntıyla kavuştuğu toplu kazanca, meşakkatle birlikte özlediği iyi bir geleceğe yorulur.

"Rüyada rabbenağfirli duasını okumak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin analizleri ile ilgili merak edilenler

rüyada rabbenağfirli duasını okumak
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli açıklamalar getirilmiştir.
  • Rüya tabiri yapan kişi, kati suretle sonuçta rüya görenin nasıl etki altında kalacağını hesaba katmalı, ruhsal sıkıntılara yol açacak yorumlardan zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.
  • Rüya tabirleri yapılırken mutlaka, kişinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüyalar alemi, büyük ve soyut bir alemdir.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Uyku, geçici ölüm olarak da adlandırılır
  • Rüyaların mesaj verici nitelikte olduğu mutlaka hatırlanmalı, göstergelere dayanarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Gözleri gören kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz filmden tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada rabbenağfirli duasını okumak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.