Rüyada rabbena

Gamze Y.(25) - Gaziantep sordu : "rüyada rabbena yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada rabbena, sözlerin tutulacağına, yüksek ticari kazançlara, sağlıklı bir ömre, şöhrete ermeye, salih akrabaya, zorluk çekmeden kazanılan kazanca, sevecen genç akrabaya, gönül ilişkilerinde mutluluğa, emniyetli yaşamaya, büyük makama ulaşılacağına, maddi zorluklardan feraha çıkmaya yorulur. Bazen de muhtaç duruma düşmeye, korktuğundan emin olmaya, sağlığın tehlike altında olduğuna, kederden kurtulamamaya, sorumluluktan ötürü mağdur olmaya işarettir. Bazı durumlar için de rüya alimleri dediler ki: Kişinin gördüğü rüya çektiği sıkıntıların meyvesini alarak ümit ettiği güce, verdiği uğraşların sonunda kavuştuğu mevkiye, kaybettikten sonra hasret duyduğu temiz rızka, sıkıntılara göğüs gererek elde ettiği galibiyete delalettir.

"Rüyada rabbena" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın anlamları hakkında en sık sorulanlar

rüyada rabbena
  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; lakin yakın aşamada dokunma ve maneviyatı hisseder.
  • Beynimiz duyularımızın gerçekten duyduğu olguları rüyalarda birleştirebilir.
  • İleri derecede ruhsal problemleri olan kimseler dışında her birey rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Yaklaşık bir kişinin hayatının yaklaşık üçte birini, farklı bir tabirle tahminen 75 yıllık bir yaşamın 25 yılını uykuda geçirir.
  • Ortalama olarak gece boyunca bir iki saat civarı rüya görülür.
  • Rüya tabiri yapan kişinin altıncı hissinin kuvvetli olması gerekir.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye şahsına ait fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.

Yasal Uyarı: "Rüyada rabbena" yazısı izinsiz kopyalanamaz.