Rüyada rabbena suresini okumak

Orhan V.(45) - İstanbul sordu : "Merhabalar; rüyada rabbena suresini okumak açıklar mısınız? "

Rüyada rabbena suresini okumak, paranın hayırlı olmasına, iyi bir birlikteliğe, verimli uğraşlar ile meşgul olacağına, duygusal hayatın iyi olacağına, güvenli yaşamaya, eli açık yöneticiye, dostlarla gülmeye, hayırlı uğraşlara, hoşsohbet genç yabancıya, mutluluğa, dingin bir hayat sürdüreceğine işaret eder. Nadiren de korktuğundan emin olunacağına, rahatı kaybetmeye, ticaret kaynaklı geçim zorluğuna, üzüntü verecek durumla karşılaşılacağına, istenmeyen bir olayla yüzleşileceğine işarettir. Farklı düşünen rüya uzmanları şöyle tabir ederler ki: Bu zorlukla düşlediği başarıya, sıkıntılara göğüs gererek beklediği şana, sıkıntı sonrasında özlediği sevince, ümitsizlikten sonra hayalini kurduğu paraya yorulmaktadır.

"Rüyada rabbena suresini okumak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabirleri hakkında bilmeniz gerekenler

rüyada rabbena suresini okumak
  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; ancak yakın seviyede dokunma ve duyguları tecrübe ederler.
  • Belirgin herhangi bir olay görülen rüya, genellikle doğrudan o olayla ilgili değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve bugün de geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Rüya Tabirleri yapan şahsın tüm eski yorumlar hakkında bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm gibi de adlandırılır
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların az ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Ortalama olarak bir uyku süresinde iki saate yakın süreyle rüya görürüz.

Yasal Uyarı: "Rüyada rabbena suresini okumak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.