Rüyada rabbena okumak

Sezer Ş.(24) - Tekirdağ sordu : "rüyada rabbena okumak yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada rabbena okumak, ilişkisinin iyi olacağına, mutlu olmaya, sevdikleriyle eğlenmeye, varlıklı akrabaya, iyi bir geleceğe, hayırlı uğraşlara gireceğine, beklentilerin yerine geleceğine, sıkıntı çekmeden elde edilen servete, tertemiz paraya, ikili ilişkilerde mutluluğa, duygusal yükü bulunan tanımadığı birinden yakasını kurtarmaya işaret eder. Ender olarak da sıkıntı verici bir sorunla yüzleşileceğine, parasal zorluğa, kötülük görmeye, ticaret alanında sıkıntıya, can sıkıcı hale düşmeye yorulmaktadır. Daha olumlu bir pencereden bakan yorumcular şöyle yorumlarlar ki: Bu zorlukların ardından düşlediği refaha, zorlukla birlikte düşlediği iyiliğe, meşakkatle birlikte beklediği daha iyi bir hayata, zorlukla gözlediği haysiyete delalet eder.

"Rüyada rabbena okumak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumu hakkında en sık sorulanlar

rüyada rabbena okumak
  • Görme engeli olmayan insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini renksiz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Araştırmalar insanların ortalama %25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların az ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Kobay hayvanlar kullanılarak sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Rüyalar alemi, geniş ve soyut bir dünyadır.
  • Çok fazla psikolojik sorunları olan kimseler dışında herkes rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada rabbena okumak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.