Rüyada rabbena atina

Emrah R.(20) - Manisa sordu : "Tabirlerinizi uzun zamandır sıklıkla okudum. rüyada rabbena atina açıklar mısınız? "

Rüyada rabbena atina, hüner sahibi bir kişiye, mal varlığına gelecek fazlalığa, finansal külfeti bulunan kimseden uzak durulacağına, sıkıntı çekmeden kazanılan servete, kazançlı zamanlara, güce, işyerinde terfiye, üne erişileceğine, bir kaç gün içinde duyulacak müjdeli habere, iyi sağlığını muhafaza etmeye, hoşsohbet yaşlı kişiye yorulmaktadır. Hoşnutsuz yorum olarak da sırların ortaya döküleceğine, iş nedeniyle üzüntüye, sorumluluktan ötürü mağdur olunacağına, düşmanlık görülmesine, ferahının kaçacağına delalettir. Bazı durumlarda da yorumcular şöyle tabir ederler ki: Bu ümitsizlikten sonra ümit ettiği ferahlığa, uzun bir bekleyişin sonunda hak edilen onura, uğraşlarının sonunda ulaştığı itibara, uğraşarak ulaştığı zafere yorulmaktadır.

"Rüyada rabbena atina" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumu ile ilgili bilinmesi gerekenler

rüyada rabbena atina
  • Rüya Yorumu alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından farklı açıklamalar yapılmıştır.
  • Ortalama olarak gece boyunca iki saate yakın süreyle rüya görülür.
  • Beynimiz sıfırdan simalar oluşturamaz. Rüyalarda görülen simalar yaşamımızda karşılaştığımız fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Hepimiz hayatımız sırasında binlerce sima gördüğümüz için, rüyalarımızda da sınırsız surat yetisine sahibiz.
  • Rüya tabiri ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya tabirinin kılavuz olduğu mutlak suretle değerlendirilmeli, emarelere bakılarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Gözleri gören insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz filmden renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık %25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya tabircisinin 6. hissinin güçlü olması şarttır.

Yasal Uyarı: "Rüyada rabbena atina" yazısı izinsiz kopyalanamaz.