Rüyada ra harfi

Helin Ö.(27) - İstanbul sordu : "Bulamadığım neredeyse tüm tabirler web sitenizde bulunabiliyor ama rüyada ra harfi açıklar mısınız? "

Rüyada ra harfi, sağlıklı yaşamaya, becerikli bir insana, ticari getirisi yüksek girişim yapacağına, büyük makama çıkılacağına, cömert akrabaya, bol berekete, alın teriyle elde edilen paraya, maddi zorluklardan kurtulmaya, mutlu olmaya, gıpta ile bakılan güce ermeye, arzuların hayata geçeceğine delalettir. Ayrıca saklanansırların açığa çıkacağına, kıymet düşmesine, rahatı kaybetmeye, sevimsiz duruma düşmeye, sıkıntıya yaşama delalettir. Bazı durumlarda da rüya uzmanları dediler ki: Kişinin gördüğü rüya zorlukları aşarak hayalini kurduğu şerefe, yardım alarak hasret duyduğu yüksek mertebeye, zahmetle hasret duyduğu ferahlığa, sıkıntıları aşarak kazandığı mevkiye işarettir.

"Rüyada ra harfi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların taşıdığı mesajlar hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada ra harfi
  • Beynimiz sıfırdan yüzler yaratamaz. Uykuda gördüğümüz suratlar yaşamımızda karşılaştığımız ama hatırlamadığımız yüzlerdir. Hepimiz ömrümüz sırasında binlerce yüz gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız sima yetisine sahibiz.
  • Rüya tabirleri kesinlikle iyiye yorulmalıdır.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve bugün de geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Ortalama bir insan yaşamının yaklaşık 3te 1ini, farklı bir tabirle ortalama yetmişbeş senelik bir yaşamın yirmibeş senesini uykuda geçirir.
  • Rüyalar yorumları konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Bilimsel araştırmalar insanların yaklaşık 1/4ünün rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Kimi zaman açıkça kimi zaman da kapalı şekilde geleceğe dair mesajlar görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada ra harfi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.