Rüyada r harfi görmek

Ismail O.(35) - Belçika sordu : "İyi geceler. rüyada r harfi görmek açıklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada r harfi görmek, rahatlığa, güzel şansa, ilişkisinin iyi olacağına, paraya gelecek fazlalığa, eli açık yabancıya, hüner sahibi bir insana, zenginliğe, güler yüzlü genç yabancıya, arkadaşlık ilişkilerinde feraha, finansal külfeti bulunan tanıdıktan kurtulmaya, hayali kurulan bir geleceğe yorulur. Nadiren de fena huylu kişi tarafından zarar görmeye, sağlığın tehlike altında olduğuna, sevimsiz bir hale gelmeye, mesuliyetten dolayı rahatsız olunacağına, istenmeyen bir sorunla yüzyüze gelineceğine delalettir. Farklı bir çerçeveden bakan çağdaş ulemalar şöyle tabir ederler ki: Görülen rüya uğraş vererek özlediği daha çok kazanca, bir kişiden yardım isteyerek kazandığı ferahlığa, uzun bir bekleyişin sonunda hasret duyduğu mala, zorluklara göğüs gererek hayalini kurduğu zenginliğe delalettir.

"Rüyada r harfi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün taşıdığı mesajlar konusunda en çok merak edilenler

rüyada r harfi görmek
  • Beynimiz kendiliğinden yüzler ortaya çıkaramaz. Rüyalarda görülen suratlar hayatımızda gördüğümüz fakat anımsamadığımız suratlardır. Her birimiz ömrümüz boyunca çok sayıda sima gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz surat becerisine sahibiz.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Rüyalarda bir iç spiker vardır. Daha önce görmediğimiz şehirlerin, tanımadığımız kimselerin adlarını söyler.
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali gibi de adlandırılır
  • Bir çok hayvan kullanılarak gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri tarafından ulaştırılmıştır ve bugün de geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Zihnimiz vücudumuzun gerçekten duyduğu olguları rüyalarda karıştırabilir.

Yasal Uyarı: "Rüyada r harfi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.