Rüyada parmaktan kan alınması

Luay U.(19) - Ankara sordu : "1 gece önce size ilettiğim rüyayı gördüm. rüyada parmaktan kan alınması yorumlar mısınız? "

Rüyada parmaktan kan alınması, dingin yaşayacağına, işte mertebeye çıkacağına, huzur bulmaya, şöhrete ermeye, külfetsiz elde edilen kazanca, sağlığa, varlıklı kadına, işyerinde terfiye, dostlarla birlikte mutlu olmaya, kısa sürede öğrenilecek müjdeli değişimlere, verdiği sözünü tutacağına işaret eder. Ender olarak da üzüntü duymaya, yalancı bir tanıdığa, sırların meydana çıkacağına, sıkıntıdan sıyrılamamaya, değer düşmesine işaret eder. Bazen de rüya ilmiyle ilgilenenler dediler ki: Bu çektiği sıkıntıların meyvesini alarak özlediği kazanca, zorlukların ardından kazandığı kazanca, cefa çekerek ulaştığı berekete, hatalarının ardından özlediği toplu paraya yorulmaktadır.

"Rüyada parmaktan kan alınması" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların tabirleri hakkında bilmeniz gerekenler

rüyada parmaktan kan alınması
  • Yaklaşık bir insanın ömrünün tahmini üçte birini, diğer bir deyişle tahmini 75 senelik bir ömrün 25 yılını uyuyarak tüketir.
  • Rüyalarda en çok hissedilen duygulardan biri kaygıdır. Negatif duygular olumlu hislerden güçlüdür.
  • Belirgin bir olay görülen rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Rüya yorumlayanın altıncı hissinin kuvvetli olması gereklidir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif hisler yaşarlar.
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; lakin aynı aşamada ses ve duyguları tecrübe ederler.
  • Rüyada genellikle iç spiker bulunur. Daha önce gitmediğimiz illerin, bilmediğimiz insanların isimlerini bildirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada parmaktan kan alınması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.