Rüyada padişah

Gürdeniz G.(36) - Adana sordu : "rüyada padişah açıklayabilir misiniz? "

Rüyada padişah, mutlu geleceğe, arkadaşlık ilişkilerinde mutluluğa, yüksek şansa, alın teriyle kazanılan ganimete, sıkıntı çekmeden kazanılan rızka, hünerli bir kişiye, getirili işlere, bol berekete, sorunlardan uzak kalacağına, hoşsohbet genç tanıdığa, hayali kurulan bir ilişkiye delalettir. Bazen de sorumluluktan dolayı mağdur olmaya, can sıkıcı bir vaziyete gelmeye, fenalık görülmesine, rahatı kaybetmeye, maddi probleme delalet eder. Kimi rüya uzmanları derler ki: Görülen rüya zahmetle özlediği beceriye, zorlukla özlediği şöhrete , sıkıntı çekerek ümit ettiği kazanca, sıkıntıları aşarak hak edilen toplu mala delalettir.

"Rüyada padişah" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın anlamı ile ilgili merak ettikleriniz

rüyada padişah
  • Rüya Yorumları uykuda insanın bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Kör olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bu değişimin nedenini renksiz filmden renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Sonradan gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; fakat aynı aşamada dokunma ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Ortalama bir uyku süresinde iki saate yakın rüya görülür.
  • Rüyalar tabiri yapılırken mutlaka, rüya sahibinin ruh halini, görülen şeyin anlamının değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali olarak da adlandırılır
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. hareket edemez.

Yasal Uyarı: "Rüyada padişah" yazısı izinsiz kopyalanamaz.