Rüyada padişah eli öpmek

Feyhan M.(46) - Ankara sordu : "Gördüğüm hemen hemen bütün rüyalar web sitenizde bulunabiliyor ama rüyada padişah eli öpmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada padişah eli öpmek, üne ulaşılacağına, yağmura, devlette mevkiye yükseleceğine, maddi sıkıntılardan feraha çıkmaya, huzur bulmaya, dünyalığa gelecek berekete, mutluluğu bulmaya, önemli kuvvete ermeye, sağlığını kazanmaya, faydalı işler yapacağına, duygusal hayatın yolunda olduğuna yorulmaktadır. Ender olarak da sıkıntıya yaşantıya, ticaret kaynaklı huzursuzluğa, iyi hali kaybetmeye, zora düşmeye, üzüntü verecek problemle yüzyüze gelineceğine işaret eder. Bazı rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya zorlukların sonrasında düşlediği paraya, uzun bir bekleyişin sonunda kavuştuğu iyi bir geleceğe, verdiği uğraşların sonunda istediği müjdeye, uğraş vererek özlediği temiz rızka delalet eder.

"Rüyada padişah eli öpmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın yorumlanması hakkında bilmedikleriniz

rüyada padişah eli öpmek
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. oynatılamaz.
  • Beynimiz vücudumuzun gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarda birleştirebilir.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin ortalama %25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için insana şahsına ait düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüya yorumlayanın 6. hissinin güçlü olması şarttır.

Yasal Uyarı: "Rüyada padişah eli öpmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.