Rüyada padişah elbisesi gormek

Emine C.(37) - Kocaeli sordu : "Selam; rüyada padişah elbisesi gormek açıklayabilir misiniz? Teşekkürler"

Rüyada padişah elbisesi gormek, mutluluğa ermeye, huzur bulmaya, sağlığını kazanmaya, verimli işler ile meşgul olacağına, güvende hissetmeye, planların gerçekleşeceğine, ikili ilişkilerde muvaffakiyete, iyi şansa, eşiyle birlikte gülmeye, güzel işlere, ticari kazancı yüksek yatırım içinde bulunacağına işarettir. Olumsuz anlamda sevimsiz bir vaziyete düşmeye, maddi zorluğa, üzüntü duymaya, düşmanlığını göstermeyen kimseye, yalancı tanıdığa yorulur. Bir takım rüya alimleri derler ki: Bu rüya başarısızlıktan sonra hasret duyduğu onura, zahmetle ulaştığı büyük güce, zorluklara göğüs gererek özlediği varlığa, yardım alarak istediği huzura işaret eder.

"Rüyada padişah elbisesi gormek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabir edilmesi ile ilgili bilinmeyenler

rüyada padişah elbisesi gormek
  • Rüya tabiri yapılırken kati suretle, kişinin ruh halini, görülen şeyin anlamının hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Zihnimiz vücudumuzun gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Yaklaşık bir insan ömrünün tahminen 3te 1ini, farklı bir yorumla tahminen yetmişbeş senelik bir hayatın 25 senesini uykuda geçirir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali gibi de adlandırılır
  • Bir çok hayvan üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada padişah elbisesi gormek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.