Rüyada padişah elbisesi giymek

Alı Ö.(36) - Rize sordu : "rüyada padişah elbisesi giymek açıklar mısınız? "

Rüyada padişah elbisesi giymek, emniyette yaşamaya, yetenek sahibi bir kimseye, gelire gelecek bolluğa, güce ulaşmaya, feraha, kazançlı girişimler gerçekleştireceğine, aydınlık yarınlara, sağlığını kazanmaya, yararlı uğraşlar gerçekleştireceğine, merhametli akrabaya, kazancın bereketli olmasına yorulmaktadır. Bazen de kötülükten emin olunacağına, kıymet yitirmeye, korkulanın gerçekleşmesine, yalancı kimseye, üzüntü verecek problemle karşılaşılacağına delalettir. Kimi zaman da rüya ilminde önde gelenler şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya zahmetle birlikte gözlediği şöhrete , hatalarının ardından hasret duyduğu itibarlı mertebeye, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak düşlediği kazanca, uğraşarak umduğu iyi bir geleceğe işarettir.

"Rüyada padişah elbisesi giymek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın taşıdığı mesajlar ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada padişah elbisesi giymek
  • Kör olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüya Tabirleri yapan kimsenin bütün eski yorumlar hakkında bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Rüya yorumlayanın kati suretle rüyanın anlamını bilmesi gerekmektedir.
  • Bir çok hayvan ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Beynimiz vücudumuzun gerçekten hissettiği olguları rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Rüya tabiri ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Rüya denilen olgu, uyurken yaşanan belirsiz hallerdir
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Rüyada padişah elbisesi giymek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.