Rüyada padişah cenazesi görmek

Semre L.(46) - İstanbul sordu : "Dün anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada padişah cenazesi görmek açıklar mısınız? Teşekkür ederim"

Rüyada padişah cenazesi görmek, mutlu günlere, hayırlı uğraşlara gireceğine, önemli güce ulaşmaya, merhametli evlada, parasal yükü olan tanıdıktan yakasını kurtarmaya, getirili atılımlar içinde bulunacağına, toplum yaşamında mutluluğa, zengin kadına, kısa sürede alınacak sevindirici haber almaya, maddi zorluklardan iyi duruma geçmeye, uzun ömre işaret eder. Aynı zamanda fakirliğe, sıkıntıya hayata, korkulanın olmasına, mesuliyetten dolayı rahatsız olunacağına, huzuru kaybetmeye yorulur. Bazı durumlar için de alimler şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya uğraş vererek kavuştuğu rahata, başarısızlıktan sonra hak ettiği saygınlığa, cefa ile birlikte kavuştuğu onura, yenilgiden sonra ümit ettiği iyi bir geleceğe yorulur.

"Rüyada padişah cenazesi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın anlamı ile ilgili merak ettikleriniz

rüyada padişah cenazesi görmek
  • Rüya tabirleri kesinlikle hayra yorulmalıdır.
  • Gözümüzü açtıktan beş dakika sonra gördüğümüz rüyanın yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için insana şahsına ait fikir ve hislerini tartması konusunda aracı olur.
  • Görme engeli olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini renksiz filmden tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din düşünürleri tarafından iletilmiştir ve bugün de geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka dinler, adetler, toplumsal ananeler vs. pek çok değişken üzerinde bilgi sahibi olmalıdır.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.

Yasal Uyarı: "Rüyada padişah cenazesi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.