Rüyada paçaya çamur sıçraması

Süleyman V.(25) - Aydın sordu : "Selamlar. rüyada paçaya çamur sıçraması açıklar mısınız? Teşekkürler"

Rüyada paçaya çamur sıçraması, sevince kavuşmaya, getirili işler yapacağına, beceri sahibi bir kimseye, iyi bir başarıya, yağmura, manevi yükü bulunan insandan uzak durmaya, huzura, temiz ziynete, yüksek talihe, ilişkisinin iyi olacağına, mutluluğa delalettir. Nadiren de yalancı bir akrabaya, iş kaynaklı huzursuzluğa, acımasız bir tanıdığa, fakirliğe, huzurunun kaçacağına delalet eder. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya alimleri şöyle tabir ederler ki: Bu rüya cefa ile birlikte hak edilen mutluluğa, zahmetle birlikte beklediği toplu mala, zahmetle gözlediği mevkiye, cefa çekerek istediği haysiyete delalettir.

"Rüyada paçaya çamur sıçraması" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların analizleri ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada paçaya çamur sıçraması
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayanların kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya Yorumları alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından değişik tanımlamalar yapılmıştır.
  • Belirli herhangi bir olay içeren rüya, genellikle doğrudan o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Yaklaşık gece boyunca iki saate yakın süreyle rüya görülür.
  • Rüya tabirleri kesinlikle hayra yorulmalıdır.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve günümüzde geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Kör olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz sinemadan renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüya yorumları konusunda aceleci davranılmamalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada paçaya çamur sıçraması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.