Rüyada paçaya çamur bulaşması

Şagasi P.(48) - Isparta sordu : "rüyada paçaya çamur bulaşması yorumlar mısınız? "

Rüyada paçaya çamur bulaşması, iyi işlere, iyi yarınlara, aşk hayatında muvaffakiyete, tertemiz servete, rızkın verimli olacağına, servete, sıcakkanlı orta yaşlı tanıdığa, ticari kazancı yüksek yatırımlar yapacağına, beceri sahibi bir insana, vefakar evlada, problemlerden arınmış kalacağına yorulmaktadır. Ender olarak da sıhhatin bozulacağına, kötü bir sorunla yüzyüze gelineceğine, maddi sıkıntıya, ticaret kaynaklı huzursuzluğa, zarar görülmesine yorulur. Bazı rüya uzmanları şöyle yorumlarlar ki: Bu zahmetle birlikte düşlediği müjdeye, zorlukların sonrasında gözlediği feraha, cefa çekerek hak ettiği temiz rızka, meşakkatle birlikte istediği şana yorulmaktadır.

"Rüyada paçaya çamur bulaşması" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların analizleri konusunda bunları biliyor muydunuz

rüyada paçaya çamur bulaşması
  • Rüya yorumu yapılırken mutlaka, kişinin ruh halini, görülen şeyin anlamının değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Ortalama bir kişinin hayatının tahmini üçte birini, başka bir deyişle yaklaşık 75 senelik bir hayatın 25 senesini uykuda geçirir.
  • Rüya yorumu yapan kişinin mutlaka rüyalarda görülenin yorumunu bilmesi icap eder.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüya tabircisi, mutlaka dinler, adetler, kültürler gibi bir çok nokta ile ilgili birikim sahibi olmalıdır.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı hisler yaşarlar.
  • Rüyaların kılavuz nitelikte olduğu kesinlikle göz önüne alınmalı, mesajlara göre ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Belirli herhangi bir olay görülen rüya, genellikle doğrudan o olayla alakalı değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.

Yasal Uyarı: "Rüyada paçaya çamur bulaşması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.