Rüyada paçası kısa pantolon

Muhammet S.(32) - Diyarbakır sordu : "hayırlı sabahlar. rüyada paçası kısa pantolon açıklayabilir misiniz? "

Rüyada paçası kısa pantolon, maddi külfeti olan yabancıdan kurtulmaya, getirisi yüksek uğraşlar yapacağına, ferahlığa, huzurlu yaşayacağına, paranın hayırlı olmasına, gönül ilişkisinin iyi olacağına, büyük makama çıkılacağına, hak edilen kuvvet sahibi olmaya, işyerinde terfiye, düşkünlükten iyi duruma geçmeye, beklentilerin hayata geçeceğine delalet eder. Bunlarla birlikte zulüm görmeye, mutsuzluktan kurtulamamaya, sırların açığa çıkacağına, sıkıntıya yaşama, rahatının kaçacağına delalettir. Bir takım rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle yorumlarlar: Görülen rüya zorlukla hak edilen refaha, cefa ile birlikte istediği zafere, zahmet çekerek kavuştuğu daha iyi bir hayata, zahmetlerinin meyvesini alarak elde ettiği iyiliğe delalettir.

"Rüyada paçası kısa pantolon" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabiri ile ilgili bilinmesi gerekenler

rüyada paçası kısa pantolon
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve hala geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının aynası olduğu için insana kendi düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüya yorumcusu, kati suretle sonuçta rüya görenin ne derecede etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, sinirsel problemlere neden olabilecek yorumlamalardan olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Tahminen bir insanın ömrünün tahminen üçte birini, başka bir deyişle ortalama yetmişbeş senelik bir yaşamın 25 yılını uyuyarak geçirir.
  • Aşırı ruhsal sorunları olan insanlar dışında herkes rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Belirli bir nesne içeren rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Gözleri gören insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bu değişimin nedenini renksiz filmden tam renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada paçası kısa pantolon" yazısı izinsiz kopyalanamaz.