Rüyada paçanga böreği görmek

Fehime U.(31) - Adana sordu : "Selamun aleyküm. Gördüğüm hemen hemen tüm tabirler sitenizde var ancak rüyada paçanga böreği görmek yorumlayabilir misiniz? Teşekkürler"

Rüyada paçanga böreği görmek, gelirin bereketli olacağına, helal nimete, dünyalığa gelecek berekete, sıkıntı çekmeden kazanılan kazanca, ticari getirisi yüksek girişim gerçekleştireceğine, iyi kısmete, hatrı sayılır güce, sevenleriyle birlikte mutlu olmaya, fakirlikten kurtulmaya, sevince, faydalı işler ile meşgul olacağına delalettir. Kimi zaman da fesat bir amire, sorumluluktan dolayı mağdur olunacağına, saklanansırların açığa döküleceğine, korkulanın olmasına, ticaret nedeniyle geçim zorluğuna işarettir. Daha olumlu bir pencereden bakan alimler şöyle tabir ederler: Görülen rüya zorlukların ardından kavuştuğu başarıya, zahmetlerinin meyvesini alarak özlediği beceriye, uzun süren çabaların sonunda kazandığı ticari kazanca, sıkıntılarının sonunda ümit ettiği mutluluğa işaret eder.

"Rüyada paçanga böreği görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumlanması ile alakalı bunları biliyor muydunuz

rüyada paçanga böreği görmek
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve günümüzde önemini sürdürmektedir.
  • Yaklaşık her gece birkaç saat süreyle rüya görürüz.
  • Çok fazla psikolojik sorunları olan insanlar haricinde her birey rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Rüyalar yorumları yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya tabircisinin kesinlikle rüyalarda görülmüş olanın karşılığını bilmesi icap eder.

Yasal Uyarı: "Rüyada paçanga böreği görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.