Ruyada pacali tavuk gormek

Hanefi İ.(41) - Diyarbakır sordu : "ruyada pacali tavuk gormek açıklar mısınız? "

Ruyada pacali tavuk gormek, sıkıntı çekmeden kazanılan rızka, iyi uğraşlara, yetenekli bir kişiye, faydalı işler ile meşgul olacağına, maddi sıkıntılardan uzak durmaya, mutluluğa ermeye, sevince erişileceğine, huzurlu yaşayacağına, tertemiz nimete, isteklerin yerine geleceğine, ticari getirisi yüksek atılım gerçekleştireceğine delalettir. Ender olarak da düşmanlığını gizleyen tanıdığa, sıhhatin yitirileceğine, kötü niyetli akraba tarafından fenalık görmeye, korktuğundan emin olmaya, üzülmeye işarettir. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan çağdaş ulemalar şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya sıkıntılarının sonunda umduğu toplu mala, uğraşarak beklediği zafere, umudunu kestikten sonra hayalini kurduğu onura, yardım alarak hasret duyduğu daha çok kazanca işarettir.

"Ruyada pacali tavuk gormek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumları hakkında bilinmeyenler

ruyada pacali tavuk gormek
  • Rüya diye adlandırılan şey, uykuda görülen belirsiz hallerdir
  • Çok fazla psikolojik problemleri bulunan insanlar haricinde her birey rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğundan insana şahsına ait fikir ve hislerini tartması konusunda aracı olur.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve bugün de önemini sürdürmektedir.
  • Rüya alemi, geniş ve manevi bir dünyadır.
  • Kaza yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; ancak yakın aşamada ses ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Rüya Yorumları yapan kimsenin bütün eski tabirler hakkında fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Rüyaların mesaj verici nitelikte olduğu kati suretle değerlendirilmeli, ipuçlarına dayanarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Ruyada pacali tavuk gormek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.