Rüyada paçalı horoz görmek

Ataı G.(45) - Gaziantep sordu : "rüyada paçalı horoz görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada paçalı horoz görmek, sevince kavuşulacağına, arkadaşlık ilişkilerinde huzura, ilişkisinin yolunda olduğuna, uzun ömre, üne sahip olmaya, özlemi duyulan bir başarıya, hayallerin gerçekleşeceğine, helal ziynete, parasal külfeti olan tanıdığı birinden kurtulmaya, önemli güce ermeye, vefalı eşe yorulur. Bunlarla birlikte parasal zorluğa, sorumluluktan ötürü rahatsız olmaya, hoşnutsuz hale düşmeye, kederden kurtulamamaya, ticaret sebebiyle üzüntüye delalet eder. Bir takım rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle derler ki: Bu rüya zahmet çekerek umduğu toplu paraya, zorlukla birlikte hak ettiği paraya, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak kavuştuğu haysiyete, meşakkatle kavuştuğu toplu paraya yorulmaktadır.

"Rüyada paçalı horoz görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın taşıdığı mesajlar ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada paçalı horoz görmek
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından türlü tanımlamalar yapılmıştır.
  • Tahminen bir insanın hayatının ortalama üçte birini, başka bir tabirle yaklaşık yetmişbeş yıllık bir ömrün 25 senesini uyuyarak geçirir.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların az ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka dinler, örfler, kültürler vs. pek çok faktör ile ilgili tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Rüyalarda en çok hissedilen olgulardan biri tasadır. Negatif hisler olumlu duygulardan güçlüdür.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. oynatılamaz.
  • Rüya yorumu yapılırken kati suretle, rüya sahibinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık %25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada paçalı horoz görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.