Rüyada paçalı güvercin

Muhammet I.(46) - Konya sordu : "Gördüğüm hemen hemen tüm rüyalar burada yer buluyor ama rüyada paçalı güvercin açıklar mısınız? "

Rüyada paçalı güvercin, zahmetsiz kazanılan kazanca, güzel uğraşlara gireceğine, mutluluğa kavuşmaya, parasal yükü olan bir kimseden uzaklaşılacağına, paraya gelecek berekete, cömert kimseye, istenilen kuvvete ulaşmaya, maddi zorluklardan sıyrılmaya, devlette makama geleceğine, getirili girişim yapacağına, eşiyle eğlenmeye işaret eder. Başka görüşlere göre de korktuğundan emin olmaya, sırların ortaya çıkacağına, yoksulluğa, hilekar yabancıya, üzücü bir sorunla yüzyüze gelineceğine yorulur. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya sıkıntı sonrasında özlediği paraya, zorlukları aşarak düşlediği şerefe, cefa çekerek kavuştuğu beceriye, sıkıntıyla ümit ettiği beceriye delalet eder.

"Rüyada paçalı güvercin" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların anlamı ile alakalı en sık sorulanlar

rüyada paçalı güvercin
  • Rüya yorumcusunun mutlak suretle rüyalarda görülmüş olanın tabirini bilmesi icap eder.
  • Ortalama olarak gece boyunca bir iki saat civarı süreyle rüya görürüz.
  • Rüya Yorumları alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından türlü açıklamalar getirilmiştir.
  • Rüyada bir iç spiker vardır. Tanımadığımız illerin, daha önce karşılaşmadığımız kişilerin isimlerini söyler.
  • Gözümüzü açtıktan 10 dakika sonra yüzde 90ını unutmuş oluruz.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Zihnimiz vücudumuzun gerçekten duyduğu şeyleri rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Rüyalar yorumu yapılırken mutlak suretle, rüya sahibinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada paçalı güvercin" yazısı izinsiz kopyalanamaz.