Ruyada pacali guvercin gormek

Cantüre O.(39) - Van sordu : "ruyadanegormeki bir kaç yıldır dikkatle okudum. ruyada pacali guvercin gormek yorumlar mısınız? "

Ruyada pacali guvercin gormek, huzur bulmaya, şöhrete sahip olunacağına, karlı iş içinde bulunacağına, mutluluğa, merhametli evlada, bol şansa, hayırlı uğraşlara gireceğine, sıkıntı çekmeden elde edilen servete, gıpta ile bakılan güce, maddi yükü olan kişiden kurtulmaya, akrabalarla sohbete delalet eder. Bunlarla birlikte korktuğundan emin olunacağına, saklanansırların açığa dökülmesine, sağlığın yitirileceğine, zarar görülmesine, fena huylu yabancı eliyle fenalık görmeye işarettir. Farklı bir çerçeveden bakan rüya uzmanları şöyle yorumlarlar ki: Bu uzun bir bekleyişin sonunda istediği beceriye, zorlanarak elde ettiği mülke, uzun süren çabaların sonunda hak edilen hünere, kaybettikten sonra gözlediği huzura yorulmaktadır.

"Ruyada pacali guvercin gormek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın taşıdığı mesajlar konusunda bilmedikleriniz

ruyada pacali guvercin gormek
  • Gözümüzü açtıktan on dk. sonra %90ını unutmuş oluruz.
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli tanımlamalar getirilmiştir.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Zihnimiz vücudumuzun gerçekten duyduğu olguları rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Rüya yorumları kati suretle hayra yorulmalıdır.
  • Rüyada çoğunlukla iç spiker vardır. Daha önce gitmediğimiz illerin, tanımadığımız kimselerin adlarını bildirir.

Yasal Uyarı: "Ruyada pacali guvercin gormek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.