Rüyada paçalı don görmek

Yakup F.(31) - Aksaray sordu : "Bence yapılmış en büyük rüya yorumları sitesi ruyadanegormek. Birkaç gece önce rüya gördüm. rüyada paçalı don görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada paçalı don görmek, kazançlı yarınlara, mala gelecek fazlalığa, getirili işlere, sevince, manevi külfeti olan dosttan uzaklaşılacağına, getirili atılımlar içinde bulunacağına, imrenilen bir birlikteliğe, bol kazanca, verimli işler gerçekleştireceğine, sözüne sadık kalınacağına, elinden her iş gelen bir kişiye işarettir. Başka görüşlere göre de muhtaç duruma düşmeye, cahil bir tanıdığa, sırların açığa döküleceğine, ticaret alanında sorunlara, kederden sıyrılamamaya yorulmaktadır. Bazı durumlar için de tabirciler şöyle dediler: Görülen rüya zorlukları aşarak umduğu itibarlı mertebeye, sıkıntıları aşarak ümit ettiği hayra, zahmetle düşlediği ferahlığa, uğraş vererek kazandığı itibarlı mertebeye yorulmaktadır.

"Rüyada paçalı don görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların analizleri hakkında merak edilenler

rüyada paçalı don görmek
  • Yapılan araştırmalar insanların ortalama yüzde 25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Aşırı psikolojik sorunları olan kimseler dışında her birey rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişinin altıncı hissinin güçlü olması gerekir.
  • Rüya yorumlayanın mutlak suretle rüyanın karşılığını bilmesi gerekir.
  • Uyandıktan beş dakika sonra gördüklerimizin yarısını hatırlamamaya başlarız.

Yasal Uyarı: "Rüyada paçalı don görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.