Rüyada paçalı don giymek

Yılmaz Y.(24) - Çorum sordu : "Merhabalar. rüyada paçalı don giymek yorumlar mısınız? Teşekkürler"

Rüyada paçalı don giymek, sosyal yaşamda huzura, arkadaşlarıyla iyi geçinmeye, ilişkisinin iyi olacağına, güzel şansa, vefakar eşe, iyi uğraşlara, yeminin tutulacağına, maddiyata gelecek fazlalığa, dingin yaşayacağına, hünerli bir kişiye, beklentilerin hayata geçeceğine delalet eder. Aynı zamanda iyi hali yitirmeye, ticaret alanında kayba, sıkıntılı yaşantıya, iş nedeniyle geçim zorluğuna, değer yitirmeye delalettir. Kimi zaman da rüya ilminde önde gelenler şöyle dediler ki: Bu sıkıntılara göğüs gererek hayalini kurduğu iyi bir geleceğe, zorlukları aşarak kavuştuğu mülke, kaybettikten sonra istediği güce, cefa çektikten sonra hak edilen müjdeye işarettir.

"Rüyada paçalı don giymek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumlanması hakkında en sık sorulanlar

rüyada paçalı don giymek
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. oynatılamaz.
  • Rüya tabircisinin kati suretle rüyalarda görülmüş olanın manasını bilmesi gerekmektedir.
  • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka mezhepler, örfler, kültürler vb. bir çok faktör üzerinde tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Zihnimiz vücudumuzun gerçekten duyduğu olguları rüyalarda karıştırabilir.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların az ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Bazı zaman açık olarak bazen de kapalı şekilde gelecekte haberler alınır.
  • Uyandıktan on dakika sonra %90ını unutmuş oluruz.

Yasal Uyarı: "Rüyada paçalı don giymek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.