Rüyada paçalarının ıslandığını görmek

Erol G.(40) - Gaziantep sordu : "hayırlı sabahlar, Bana göre rakipleri arasında en derin rüya tabirleri web sitesi burada. Aradığım neredeyse bütün rüyalar burada bulunuyor fakat rüyada paçalarının ıslandığını görmek açıklar mısınız? Teşekkür ederim"

Rüyada paçalarının ıslandığını görmek, şöhrete kavuşmaya, aşk hayatının yolunda olduğuna, sevineceğine, rahatlığa, sağlığa, becerili bir kişiye, hayırlı akrabaya, sosyal yaşamda başarıya, emniyetli yaşamaya, iyi şansa, maddi zorluklardan feraha çıkmaya işaret eder. Olumsuz yorum olarak sırların meydana çıkacağına, kederden sıyrılamamaya, korkuya başına gelmesine, ticaret alanında kayba, zorluğa düşmeye delalet eder. Bazen de yorumcular şöyle derler ki: Bu rüya zorlanarak hayalini kurduğu servete, sıkıntı çekerek kavuştuğu hünere, sıkıntıları aşarak hak ettiği toplu mala, uzun süren çabaların sonunda kavuştuğu daha iyi kazanca yorulur.

Görülen rüyaların tabiri ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada paçalarının ıslandığını görmek
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğundan insana şahsına ait düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka takva, örfler, kültürler gibi pek çok nokta ile ilgili tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların az ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya alemi, devasa ve manevi bir dünyadır.
  • Belirgin bir nesne içeren rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.

Yasal Uyarı: "Rüyada paçalarının ıslandığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.