Ruyada pacalarin islanmasi

Onur V.(26) - Aksaray sordu : "ruyada pacalarin islanmasi yorumlar mısınız? Teşekkürler"

Ruyada pacalarin islanmasi, isteklerin gerçekleşeceğine, aşk hayatının iyi gittiğine, sevinmeye, aşk hayatında huzura, güç sahibi olmaya, arkadaşlarıyla gülmeye, rahatlamaya, yeminin yerine getirileceğine, imrenilen bir geleceğe, yakın zamanda duyulacak memnun edici havadise, hak edilmiş nimete yorulur. Ender olarak da düşmanlığını saklayan dosta, sırların ortaya çıkacağına, üzüntüden kurtulamamaya, yoksulluğa, fena huylu akraba eliyle zarar görmeye yorulmaktadır. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan ulemalar şöyle derler ki: Bu rüya verdiği uğraşların sonunda umduğu berekete, zorlukları aşarak gözlediği toplu mala, çektiği zorlukların sonunda hasret duyduğu toplu kazanca, çektiği zorlukların sonunda düşlediği ganimete işarettir.

"Ruyada pacalarin islanmasi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumu ile ilgili en sık sorulanlar

ruyada pacalarin islanmasi
  • Beynimiz hiç yoktan yüzler ortaya çıkaramaz. Uykuda görülen simalar yaşantımızda karşılaştığımız fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Her birimiz hayatımız boyunca onbinlerce surat gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız görme becerisine sahibiz.
  • Ortalama olarak bir uyku süresinde iki saate yakın süreyle rüya görülür.
  • Rüya yorumlarının yol gösterici nitelikte olduğu kati suretle hesaba katılmalı, göstergelere dayanarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Rüyalar tabirleri ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Kaza yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; fakat aynı aşamada koku ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Rüya alemi, devasa ve manevi bir alemdir.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Ortalama bir insanın yaşamının ortalama 3te 1ini, farklı bir deyişle tahminen yetmişbeş yıllık bir yaşamın yirmibeş yılını uykuda geçirir.

Yasal Uyarı: "Ruyada pacalarin islanmasi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.