Rüyada paçadan yılan girmesi

Zeki B.(27) - İstanbul sordu : "Gördüğüm neredeyse bütün yorumlar web sitenizde var ama rüyada paçadan yılan girmesi açıklar mısınız? "

Rüyada paçadan yılan girmesi, aşk hayatının iyi olacağına, maddi zorluklardan uzak durmaya, maddi külfeti olan yabancıdan kurtulmaya, merhametli evlada, getirili atılımlar yapacağına, şöhrete ermeye, beklentilerin yerine geleceğine, mutlu olmaya, rahatlığa, sosyal yaşamda muvaffakiyete, bol gelire yorulmaktadır. Olumsuz yorum olarak yalancı kişiye, üzüntüden kurtulamamaya, kötü bir durumla yüzyüze gelineceğine, çözümü zor bir olayla karşılaşılacağına, rahatı yitirmeye delalet eder. Geniş bir çerçeveden bakan rüya yorumcuları şöyle dediler ki: Görülen rüya başarısızlıktan sonra beklediği zenginliğe, cefa ile birlikte düşlediği ticari kazanca, başarısızlıktan sonra düşlediği daha iyi kazanca, sıkıntı çekerek elde ettiği galibiyete yorulur.

"Rüyada paçadan yılan girmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların anlamı hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada paçadan yılan girmesi
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan kişiye kendi düşünce ve hislerini tartması konusunda aracı olur.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların az ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüyalar alemi, büyük ve soyut bir dünyadır.
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. hareket edemez.
  • Yapılan araştırmalar insanların ortalama 1/4ünün rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Uykuda en çok yaşanılan duygulardan biri endişedir. Negatif duygular pozitif hislerden baskındır.

Yasal Uyarı: "Rüyada paçadan yılan girmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.