Rüyada paçadan fare girmesi

Metin Y.(20) - Bursa sordu : "rüyada paçadan fare girmesi yorumlar mısınız? "

Rüyada paçadan fare girmesi, sözlerin tutulacağına, sağlığa, ferahlamaya, memuriyette makama geleceğine, iyi uğraşlara gireceğine, zorluk çekmeden elde edilen servete, imrenilen güce ermeye, bol talihe, fakirlikten iyi duruma geçmeye, parasal külfeti olan tanımadığı bir kişiden uzaklaşılacağına, güvenli hissetmeye yorulmaktadır. Bazen de zora düşmeye, saklanansırların meydana çıkacağına, zalim bir insana, zulüm görmeye, sorumluluktan ötürü rahatsız olunacağına yorulmaktadır. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler dediler ki: Bu rüya sıkıntı çekerek hak ettiği onura, zorlukla birlikte elde ettiği nimete, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hayalini kurduğu paraya, zahmetlerinin meyvesini alarak ümit ettiği daha iyi kazanca delalettir.

"Rüyada paçadan fare girmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumlanması konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada paçadan fare girmesi
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. hareket edemez.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlak suretle tabirden rüya sahibinin nasıl etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, ruhsal sıkıntılara yol açacak yorumlardan zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.
  • Rüya yorumunun rehber olduğu kati suretle hatırlanmalı, işaretlere dayanarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Erkekler rüyalarında daha negatif duygular tecrübe ederler.
  • Rüya tabiri yapan kişinin mutlak suretle rüyanın anlamını bilmesi gerekir.
  • Rüyada çoğunlukla iç spiker vardır. Bilmediğimiz illerin, daha önce tanışmadığımız insanların isimlerini söyler.
  • Rüya tabirleri kati suretle hayra yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada paçadan fare girmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.