Rüyada paçada çamur görmek

Adıgüzel E.(33) - Aydın sordu : "Bu gece rüya gördüm. rüyada paçada çamur görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada paçada çamur görmek, sevince, sağlığını kazanmaya, getirisi yüksek işler yapacağına, maddiyata gelecek bolluğa, arzuların hayata geçeceğine, arkadaşlık ilişkilerinde başarıya, bol kazanca, büyük kuvvet sahibi olmaya, ticari getirisi yüksek yatırımlar gerçekleştireceğine, ilişkisinin yolunda olduğuna, devlette mevkiye çıkılacağına işaret eder. Olumsuz anlamda sıkıntıya hayata, sevimsiz vaziyete gelmeye, fakirliğe, kötü huylu kişi tarafından fenalık görmeye, muhtaç duruma düşmeye işarettir. Bazen de tabirciler şöyle derler: Bu zorlukların sonrasında ulaştığı beceriye, kaybettikten sonra düşlediği servete, yenilgiden sonra düşlediği itibara, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak umduğu galibiyete yorulur.

"Rüyada paçada çamur görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın analizleri ile ilgili bilinmeyenler

rüyada paçada çamur görmek
  • Yaklaşık olarak bir gecede iki saate yakın süreyle rüya görülür.
  • İleri derecede ruhsal sorunları olan kimseler dışında herkes rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından türlü açıklamalar yapılmıştır.
  • Rüya yorumlayan, kati suretle sonuç olarak rüya sahibinin ne şekilde etkileneceğini değerlendirmeli, sinirsel sıkıntılara sebep olacak değerlendirmelerden elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Kör olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini renksiz filmden renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüya Yorumu uyurken insanın bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.

Yasal Uyarı: "Rüyada paçada çamur görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.