Rüyada paça yemek

Nur Y.(35) - Kastamonu sordu : "Gördüğüm neredeyse bütün yorumlar sitenizde yer buluyor fakat rüyada paça yemek yorumlar mısınız? "

Rüyada paça yemek, verilen sözün yerine getirileceğine, kazancın kazançlı olmasına, ikili ilişkilerde feraha, sevenleriyle birlikte eğlenmeye, maddiyata gelecek fazlalığa, sağlıklı yaşamaya, hoşsohbet yaşlı kadına, güzel gelire, şöhrete erişmeye, gönül ilişkisinin iyi olacağına, vefalı çocuğa delalettir. Başka görüşlere göre de sorumluluktan ötürü rahatsız olmaya, hilekar düşmana, sefalete, kötü huylu bir yönetici eliyle fenalık görmeye, can sıkıcı bir vaziyete gelmeye işaret eder. Farklı bir açıdan yaklaşan ulemalar şöyle derler: Bu zorlukla kavuştuğu daha çok kazanca, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hayalini kurduğu beceriye, bir kişiden yardım isteyerek elde ettiği servete, sıkıntıları aşarak hasret duyduğu az olan kazancının artacağına işarettir.

"Rüyada paça yemek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumu ile alakalı bilinmesi gerekenler

rüyada paça yemek
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya tabirleri mutlaka hayra yorulmalıdır.
  • Rüya yorumlayan, mutlak suretle sonuç olarak kişinin nasıl etkileneceğini değerlendirmeli, ruhsal sorunlara neden olabilecek yorumlardan zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.
  • Rüya tabircisi, mutlaka takva, adetler, toplumsal ananeler vb. bir çok nokta ile ilgili tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Ortalama olarak bir gecede birkaç saat süreyle rüya görürüz.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Rüyalar yorumu yapılırken kati suretle, rüya sahibinin ruh halini, rüyanın anlamını irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya diye adlandırılan şey, uykuda görülen tuhaf hallerdir

Yasal Uyarı: "Rüyada paça yemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.