Rüyada paça yapmak

Lambo O.(28) - Denizli sordu : "Bulamadığım nerdeyse tüm yorumlar web sitenizde var ancak rüyada paça yapmak açıklar mısınız? "

Rüyada paça yapmak, hoşgörülü genç kimseye, mutlu olmaya, ettiği yeminini yerine getirmeye, tez zamanda duyulacak memnun edici havadis öğrenmeye, taleplerin gerçekleşeceğine, emniyetli hissetmeye, ticari getirisi yüksek atılımlar yapacağına, kolay elde edilen paraya, şana ulaşılacağına, mutluluk dolu geleceğe, malın temiz olacağına yorulur. Başka görüşlere göre de sıkıntıya yaşama, çözümü karmaşık bir problemle yüzleşileceğine, ticaret sebebiyle üzüntüye, hilekar kimseye, maddi sıkıntıya yorulmaktadır. Bazı alimler şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya sıkıntıyla istediği büyük güce, sıkıntıları aşarak umduğu iyi bir geleceğe, zorlanarak ümit ettiği toplu paraya, zamanla elde ettiği varlığa yorulmaktadır.

"Rüyada paça yapmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabiri ile alakalı en çok merak edilenler

rüyada paça yapmak
  • Rüya diye adlandırılan olgu, uykuda yaşanan garip hallerdir
  • Kaza yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; lakin aynı aşamada ses ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka dinler, adetler, kültürler vs. pek çok nokta konusunda bilgi sahibi olmalıdır.
  • Düşler insanın iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye kendi düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Rüya yorumunun mesaj verici nitelikte olduğu kati suretle değerlendirilmeli, mesajlara dayanarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Ortalama bir bireyin hayatının ortalama üçte birini, başka bir deyişle yaklaşık 75 yıllık bir ömrün 25 yılını uykuda tüketir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli duygular tecrübe ederler.
  • Denek hayvanları kullanılarak gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini kanıtlamıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada paça yapmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.