Rüyada paça ütmek

Muti F.(33) - İzmir sordu : "rüyada paça ütmek açıklar mısınız? "

Rüyada paça ütmek, hak edilmiş paraya, ulaşılan güce, mutluluğa ermeye, problemlerden arınmış bir hayat sürdüreceğine, karlı atılımlar yapacağına, bir kaç gün içinde alınacak iyi havadis öğrenmeye, elinden her iş gelen bir insana, merhametli çocuğa, fakirlikten iyi duruma geçmeye, gönül ilişkilerinde mutluluğa, işyerinde terfiye işaret eder. Nadiren de can sıkıcı bir duruma düşmeye, maddi zorluğa, zulüm görmeye, ticaret alanında problemlere, sıkıntıya yaşantıya delalettir. Kimi zaman da alimler şöyle derler: Görülen rüya umudunu kestikten sonra kazandığı güce, çektiği zorlukların meyvesini alarak özlediği az olan kazancının artacağına, zorlukların sonrasında kazandığı galibiyete, zahmetlerinin meyvesini alarak ulaştığı itibara işarettir.

"Rüyada paça ütmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün analizi ile ilgili bilinmesi gerekenler

rüyada paça ütmek
  • Beynimiz hiç yoktan suratlar yaratamaz. Rüyalarda karşılaşılan simalar hayatımızda karşılaştığımız ama hatırlamadığımız suratlardır. Hepimiz ömrümüz sırasında binlerce yüz gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız surat yeteneğine sahibiz.
  • Zihnimiz duyularımızın gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Gözümüzü açtıktan 5 dk. sonra gördüğümüz rüyanın yüzde 50sini unuturuz.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Tahminen bir insanın ömrünün tahmini üçte birini, diğer bir yorumla ortalama 75 yıllık bir hayatın 25 yılını uyuyarak geçirir.
  • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; lakin aynı aşamada ses ve duyguları hisseder.

Yasal Uyarı: "Rüyada paça ütmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.