Rüyada paça temizlemek

Osman Ö.(33) - Eskişehir sordu : "rüyada paça temizlemek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada paça temizlemek, ikili ilişkilerde başarıya, devlette makama yükseleceğine, alın teriyle elde edilen zenginliğe, sakin kalacağına, içten davranan orta yaşlı tanıdığa, bereketli zamanlara, hayırlı uğraşlara gireceğine, sağlığını kazanmaya, düşkünlükten feraha çıkmaya, sevince erişileceğine, sıkıntı çekmeden kazanılan altına işarettir. Olumsuz yorum olarak fena huylu düşman tarafından zarar görmeye, huzuru yitirmeye, sıkıntılı yaşama, parasızlığa, rahatının kaçacağına yorulur. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan ulemalar şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya mağlubiyetten sonra kavuştuğu haysiyete, cefa çekerek hak ettiği güce, zahmetle istediği yüksek mertebeye, sıkıntıyla istediği şöhrete yorulmaktadır.

"Rüyada paça temizlemek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabir edilmesi ile ilgili merak ettikleriniz

rüyada paça temizlemek
  • Rüya Tabirleri uyurken insanın bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Gözleri gören kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüyalarda en çok hissedilen duygulardan biri kaygıdır. Negatif duygular pozitif duygulardan güçlüdür.
  • Kobay hayvanlar üzerinde sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Zihnimiz vücudumuzun gerçekten duyduğu şeyleri rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlak suretle sonuçta rüya görenin ne derecede etki altında kalacağını değerlendirmeli, ruhsal sorunlara sebep olabilecek yorumlardan mümkün olduğunca uzak durmalıdır.
  • Kimi zaman açıkça bazen de üstü kapalı şekilde gelecekte mesajlar alınır.

Yasal Uyarı: "Rüyada paça temizlemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.